Privātuma politika

Privātuma politika


1. Konfidencialitāte īsumā

Vispārīga informācija

Sekojošās piezīmes sniedz vienkāršu pārskatu par to, kas notiek ar jūsu personisko informāciju, kad apmeklējat mūsu vietni. Personiskie dati ir visi dati, kas personiski identificē jūs. Sīkāka informācija par datu aizsardzības tematu ir atrodama mūsu konfidencialitātes politikā, kas uzskaitīta šajā tekstā.

Datu apkopošana mūsu mājas lapā

Kas ir atbildīgs par datu vākšanu šajā tīmekļa vietnē? Datu apstrādi šajā vietnē veic vietnes operators. Tās kontaktinformāciju jūs varat nospiedums šī vietne.

Kā mēs savācam jūsu datus?

Jūsu dati tiks savākti, no vienas puses, lai jūs mums pastāstītu. Piemēram, tas var būt dati, kurus ievadāt kontaktu formā.

Citi dati tiek savākti automātiski, apmeklējot vietni, izmantojot mūsu IT sistēmas. Tie pārsvarā ir tehniskie dati (piem., Interneta pārlūkprogramma, operētājsistēma vai lapas pieprasīšanas laiks). Šo datu savākšana ir automātiska, tiklīdz jūs ievadāt mūsu vietni.

Ko mēs izmantojam jūsu datus?

Daļu datu tiek apkopoti, lai nodrošinātu nevainojamu vietnes nodrošināšanu. Citus datus var izmantot, lai analizētu lietotāja uzvedību.

Kādas ir jūsu tiesības attiecībā uz jūsu datiem?

Jebkurā laikā jums ir tiesības iegūt bezmaksas informāciju par jūsu glabāto personas datu izcelsmi, adresātu un mērķi. Jums ir arī tiesības pieprasīt šo datu labošanu, bloķēšanu vai dzēšanu. Lai iegūtu plašāku informāciju par konfidencialitāti, lūdzu, sazinieties ar mums jebkurā laikā nospiedums mums adresēta adrese. Turklāt jums ir tiesības pārsūdzēt atbildīgo uzraudzības iestāde līdz.

Analīzes rīki un trešo pušu rīki

“Fleischbranche.de” sadarbojas ar tirgotājiem Aumago GmbH ( “Aumago”), Berlīnes, mērķa grupu. Aumago izmanto tā sauktos sīkfailus – teksta failu, kas tiek glabāts datora pārlūkā. Tas kļūst par pseidonīmu lietojuma datus sīkfailu ID un reklāmas ID veidā bez Sīkfailā savāktās IP adreses. Sīkfaila ID un reklāmas ID bez IP adreses nav pietiekami, lai identificētu fizisku personu, kas atrodas aiz pārlūkprogrammas / lietotāja.

Aumago aizdomas pamatojoties uz sērfošanas uzvedību (apmeklētās tīmekļa vietnes, kategorijas, produktu lapas) lietotāja interesi par konkrētu B2B nozarē un izmanto šo informāciju, vārdā “Siren”, lai sašaurinātu šo lietošanas bāzes, auszusteuern tiešsaistes reklāmas. Šajā sakarā sīkfailus var sinhronizēt, izmantojot tā saukto sīkfailu atbilstību citām platformām. Sakritības var notikt, piemēram: Google DoubleClick, ADITION, AppNexus, MediaMath, tirdzniecības Galds, Adform, aktīvo vielu, Yieldlab.

Sīkdatnes ir Aumago sīkdatnes vai sīkdatnes no pakalpojumu sniedzējiem, kas izmanto Aumago, piemēram, The ADEX GmbH, Berlīne. Lietotājs var jebkurā laikādatenschutz@fleischbranche.de viņa atteikšanās un tādējādi iebildumi pret saistīto sīkfailu izsekošanu ir pretrunā. Tas nosaka tā saucamo atteikšanās sīkfailu. Atteikšanās sīkfails pieņem, ka pārlūka iestatījums neaizkavē sīkdatņu saglabāšanu vai sīkfaila dzēšanu. Pēc atteikšanās sīkfailu dzēšanas lietotājam jāatkārto pretruna. Alternatīva lietotājs to var izdarīt Dzēst sīkfailus tieši pārlūkprogrammābūt no sākuma Pārlūka iestatījumi sadaļā Do-not-track ielieciet vai viņa sīkfailu preferences šeit Pārvaldīt. Ja jūs vēlaties saņemt informāciju par sīkdatnē saglabāto informāciju, lūdzu, nosūtiet mums savu sīkfaila ID. ”

Apmeklējot mūsu vietni, jūsu sērfošanas uzvedību var statistiski novērtēt. Tas galvenokārt notiek ar sīkdatnēm un tā saucamajām analīzes programmām. Jūsu sērfošanas uzvedības analīze parasti ir anonīma; sērfošanas uzvedību nevar izsekot jums. Šo analīzi varat skatīt zemāk datenschutz@fleischbranche.de pretrunā vai novērš tos, nelietojot noteiktus rīkus. Sīkāka informācija ir atrodama šādā konfidencialitātes politikā.

Jūs varat iebilst pret šo analīzi. Mēs informēsim jūs par iebildumu iespējām šajā konfidencialitātes politikā.

2. Vispārīga informācija un obligāta informācija

datenschutz

Šo vietu operatori ņem aizsardzību jusu personigo datu loti nopietni. Mēs apstrādājam jūsu personas datu konfidencialitāte un saskaņā ar tiesību datu aizsardzības noteikumiem un šo konfidencialitātes politiku.

Ja izmantosit šo vietni, tiks savākti dažādi personas dati. Personiskā informācija ir informācija, kas jūs personīgi identificē. Šajā konfidencialitātes politikā ir izskaidrota informācija, ko mēs apkopojam un ko mēs to izmantojam. Tajā arī paskaidrots, kā un kādā nolūkā tas notiek.

Wir WeiSen darauf Hin, dass die Datenübertragung im Internet (zb bei der Kommunikation per E-Mail) Sicherheitslücken aufweisen kann. Ein lückenloser Schutz der Daten vor dem Zugriff durch Dritte ist nicht möglich.

Piezīme atbildīgajai iestādei

Atbildīgā datu apstrādes vienība šajā vietnē ir:

Norges Hus Nova OÜ

Lennu, Kalesi küla Raasiku vald
Harjumaa 75207 Eesti

Tel: +372 661 7381
E-Mail: info@norgeshus.ee

Atbildīgā iestāde ir fiziska vai juridiska persona, kura atsevišķi vai kopā ar citiem lemj par personas datu apstrādes mērķiem un līdzekļiem (piemēram, vārdiem, e-pasta adresēm utt.).

Jūsu piekrišanas atcelšana datu apstrādei

Daudzas datu apstrādes darbības ir iespējamas tikai ar jūsu skaidru piekrišanu. Jebkurā laikā varat anulēt esošu piekrišanu. Neformāla e-pasta vēstule mums ir pietiekama. Apstiprinājuma atsaukšana neietekmē datu apstrādes, kas veikta līdz atcelšanai, likumību.

Tiesības pārsūdzēt kompetento uzraudzības iestādi

Attiecībā uz datu aizsardzības tiesību aktu pārkāpumiem attiecīgajai personai ir tiesības pārsūdzēt kompetento uzraudzības iestādi. Datu aizsardzības jautājumu kompetentā uzraudzības iestāde ir federālās zemes valsts datu aizsardzības inspektors, kurā atrodas mūsu uzņēmums. Datu aizsardzības inspektoru saraksts un to kontaktinformācija atrodama šādā saite: https://www.bfdi.bund.de/DE/Infothek/Anschriften_Links/anschriften_links-node.html.

Tiesības uz datu pārnesamību

Jums ir tiesības apstrādāt datus, pamatojoties uz jūsu piekrišanu vai līguma izpildi pats par sevi vai trešai personai standarta, mašīnlasāmā formātā. Ja jums ir nepieciešama tieša datu pārsūtīšana citai atbildīgai personai, tas tiks darīts tikai tiktāl, ciktāl tas ir tehniski iespējams.

SSL vai TLS šifrēšana

Drošības nolūkos šī vietne izmanto konfidenciālu saturu, piemēram, pasūtījumus vai pieprasījumus, kurus jūs nosūta mums kā vietnes operatoram, SSL vai. TLS šifrēšanu. Jūs varat atpazīt šifrētu savienojumu, pārlūka rindā mainot pārlūka adreses līniju no “http: //” uz “https: //” un atslēgas simbolu.

Ja ir iespējota SSL vai TLS šifrēšana, dati, ko iesniedzat mums, nevarēs izlasīt trešās personas.

 

Informācija, bloķēšana, dzēšana

Jums ir tiesības bez maksas iegūt informāciju par jūsu glabātajiem personīgajiem datiem, to izcelsmi un adresātu, kā arī par datu apstrādes nolūku un, ja nepieciešams, par tiesībām labot, bloķēt vai dzēst šos datus. Plašāku informāciju par personas datiem, lūdzu, sazinieties ar mums jebkurā laikā nospiedums mums adresēta adrese.

Pretrunīgums pret reklāmas vēstījumiem

No publicēts ar izdevniecības pienākumu izsūtot nevēlamus reklāmas un informatīvo materiālu izmantošana tiek noraidīts. Šo vietu skaidri juridiskajiem soļiem gadījumā nepieprasītu reklāmas informāciju, piemēram, surogātpasta e-pasta operatoriem.

3. Datu apkopošana mūsu mājas lapā

cepumi

Tīmekļa vietnes izmanto tā saukto cookies. Cookies datorā nekaitēt un nesatur vīrusus. Sīkdatnes tiek izmantotas, lai padarītu mūsu piedāvājums vairāk lietotājam draudzīgu, efektīvu un drošāku. Sīkdatnes ir mazi teksta faili, kas tiek saglabāti jūsu datorā, un saglabāti jūsu pārlūkprogrammā.

Lielākā daļa sīkfailu, ko mēs izmantojam, ir tā sauktie “sesijas sīkfaili”. Tās tiks automātiski dzēstas apmeklējuma beigās. Citas sīkdatnes tiek saglabātas jūsu ierīcē, līdz tās izdzēš. Šie sīkfaili ļauj mums atpazīt jūsu pārlūkprogrammu nākamreiz, kad apmeklējat.

Jūs varat iestatīt savu pārlūkprogrammu, lai jūs būtu informēti par sīkfailu izmantošanu un atļautu sīkfailus tikai gadījumā aktivizētu sīkdatņu akceptēšanu noteiktām funkcijām vai izslēgt vispārēju un automātisku dzēšanu cepumiem aizverot pārlūkprogrammu. Kad sīkfailus funkcionalitāte šajā vietā var būt ierobežota.

Sīkdatnes, kas nepieciešamas elektronisko sakaru procesa izpildei vai noteiktu jūsu pieprasīto funkciju nodrošināšanai (piemēram, iepirkumu groza funkcija), tiek publicētas, pamatojoties uz 6 X.NUMX. f DSGVO saglabāts. Vietnes operatoram ir likumīgas intereses uzglabāt sīkdatnes, lai tehniski bez kļūdām un optimāli nodrošinātu savus pakalpojumus. Ja tiek glabāti citi sīkfaili (piemēram, sīkfaili jūsu sērfošanas uzvedības analīzei), tie tiks izskatīti atsevišķi šajā konfidencialitātes politikā.

Server log failus

Lapu nodrošinātājs automātiski apkopo un saglabā informāciju tā dēvētajos servera žurnāla failos, kurus jūsu pārlūkprogramma automātiski nosūta mums. Tie ir šādi:

 • Pārlūkprogrammas tips un pārlūka versija
 • Operētājsistēma izmantots
 • referrer URL
 • Host vārdu piekļūt datoru
 • Laiks servera pieprasījuma
 • IP adrese

Šo datu apvienošana ar citiem datu avotiem netiks veikta.

Datu apstrādes pamatā ir 6 protokols 1. b DSGVO, kas ļauj apstrādāt datus, lai izpildītu līgumu vai pirmslīguma pasākumus.

Sazinieties ar

Ja jūs sūtīt mums, izmantojot kontaktu formu pieprasa informāciju no pieprasījuma veidlapu, tostarp norādīt, kur kontaktinformācija tiek saglabāta pieprasījumu apstrādi, un gadījumā, ja kādi jautājumi, ar mums. Šie dati netiks izpausta bez jūsu piekrišanas uz.

Tāpēc kontakta veidlapā ievadīto datu apstrāde ir balstīta tikai uz jūsu piekrišanu (6 X.NUMX. Punkts, DSGVO). Jūs varat atsaukt šo piekrišanu jebkurā laikā. Neformāla e-pasta vēstule mums ir pietiekama. Atsaukšanas dēļ neietekmē datu apstrādes darbību likumību līdz atcelšanai.

Jūsu ievadītie dati kontaktpersonas veidlapā paliek pie mums, līdz jūs lūdzat mums izdzēst, atcelt savu piekrišanu uzglabāšanai vai arī datu glabāšanas nolūks netiek izlaists (piemēram, pēc jūsu pieprasījuma aizpildīšanas). Obligāti likuma noteikumi, īpaši saglabāšanas periodi, paliek neskarti.

Reģistrācija šajā vietnē

Jūs varat reģistrēties mūsu mājas lapā, lai izmantotu papildu funkcijas vietnē. Mēs izmantojam tikai datus, kas ievadīti, lai izmantotu attiecīgo piedāvājumu vai pakalpojumu, par kuru esat reģistrējies. Reģistrācijas laikā pieprasītā obligātā informācija jāsniedz pilnībā. Pretējā gadījumā mēs noraidīsim reģistrāciju.

Attiecībā uz svarīgām izmaiņām, piemēram, piedāvājuma apjomu vai tehniskām izmaiņām, mēs izmantojam reģistrācijas laikā norādīto e-pasta adresi, lai jūs šādā veidā informētu.

Reģistrācijas laikā ievadīto datu apstrāde notiek, pamatojoties uz jūsu piekrišanu (6 panna 1, DSGVO). Jūs varat atsaukt savu piekrišanu jebkurā laikā. Neformāla e-pasta vēstule mums ir pietiekama. Atcelšana neietekmē jau pabeigtu datu apstrādes likumību.

Reģistrācijas laikā iegūtie dati tiek glabāti, tik ilgi, kamēr esat reģistrējies mūsu tīmekļa vietnē, un pēc tam tiks dzēsts. Juridiskie saglabāšanas periodi paliek neskarti.

Reģistrācija ar Facebook Connect

Tā vietā, lai reģistrētos tieši mūsu mājas lapā, jūs varat reģistrēties vietnē Facebook Connect. Šī pakalpojuma sniedzējs ir Facebook Ireland Limited, 4 Grand Canal Square, Dublinas 2, Īrija.

Ja jūs nolemjat reģistrēties pakalpojumā Facebook Connect un noklikšķiniet uz pogas “Pieteikties ar Facebook” / “Sazināties ar Facebook”, jūs automātiski novirzīsit uz Facebook platformu. Tur jūs varat pieteikties ar saviem lietošanas datiem. Tas saista jūsu Facebook profilu ar mūsu mājas lapu vai pakalpojumiem. Šī saite ļauj mums piekļūt jūsu datiem, kas tiek glabāti Facebook. Tie ir galvenokārt:

 • Facebook Name
 • Facebook profilu un vāka attēlu
 • Facebook Cover
 • Facebook e-pasta adrese
 • Facebook ID
 • Facebook draugu sarakstu
 • Facebook patīk (patīk)
 • Dzimšanas diena
 • Dzimums
 • zeme
 • Sprache

Šie dati tiek izmantoti, lai iestatītu, nodrošinātu un personalizētu jūsu kontu.

Plašāku informāciju skatiet Facebook lietošanas noteikumos un Facebook konfidencialitātes politikā. Tos var atrast: https://de-de.facebook.com/about/privacy/ und https://www.facebook.com/legal/terms/.

Komentāri par šo vietni

Papildus jūsu komentāriem šīs lapas komentāru funkcija arī saturēs informāciju par to, kad tika izveidots komentārs, jūsu e-pasta adresi un, ja jūs neesat publicējis anonīmi, jūsu izvēlēto lietotājvārdu.

IP adreses glabāšana

Mūsu komentēšanas funkcija saglabā to lietotāju IP adreses, kuri raksta komentārus. Tā kā mēs pirms aktivizācijas nekontrolējam mūsu vietnes komentārus, mums šī informācija ir nepieciešama, lai varētu rīkoties pret autora pārkāpumu, piemēram, apvainojumu vai propagandas gadījumā.

Parakstīties uz komentāriem

Kā lapas lietotājs jūs varat abonēt komentārus pēc reģistrācijas. Jūs saņemsit apstiprinājuma e-pastu, lai pārliecinātos, ka esat konkrētās e-pasta adreses īpašnieks. Jūs varat atteikties no šīs funkcijas abonēšanas jebkurā laikā, izmantojot saiti informācijas vēstulēs. Dati, kas ievadīti, pievienojot komentārus, tiks dzēsti šajā gadījumā; Tomēr, ja jūs esat iesniedzis šos datus citiem nolūkiem un citur (piemēram, biļešu pasūtījums), tie paliks pie mums.

Komentāru uzglabāšanas ilgums

Komentāri un ar tiem saistītie dati (piemēram, IP adrese) tiek saglabāti un paliek mūsu tīmekļa vietnē, līdz komentētais saturs ir pilnībā izdzēsts vai komentāri jādzēš juridisku iemeslu dēļ (piemēram, aizskaroši komentāri).

Juridiskais pamats

Komentāri tiek glabāti, pamatojoties uz jūsu piekrišanu (6 X.NUMX.p., 1, DSGVO). Jūs varat atsaukt savu piekrišanu jebkurā laikā. Neformāla e-pasta vēstule mums ir pietiekama. Atcelšana neietekmē jau pabeigtu datu apstrādes darbību likumību.

Datu apstrāde (klientu un līguma dati)

Mēs apkopojam, apstrādājam un izmantojam personas datus tikai tiktāl, ciktāl tie ir nepieciešami tiesisko attiecību izveidošanai, saturam vai modifikācijai (inventarizācijas dati). Tas tiek darīts, pamatojoties uz 6 X.NUMX. b DSGVO, kas ļauj apstrādāt datus, lai izpildītu līgumu vai pirmslīguma pasākumus. Mēs savācam, apstrādājam un izmantojam personas datus par mūsu vietnes izmantošanu (izmantošanas dati) tikai tiktāl, cik tas ir nepieciešams, lai lietotājs varētu izmantot vai iekasēt maksu par pakalpojuma izmantošanu.

Iegūtie klientu dati tiks dzēsti pēc pasūtījuma pabeigšanas vai darījumu attiecību izbeigšanas. Juridiskie saglabāšanas periodi paliek neskarti.

Datu pārsūtīšana, noslēdzot līgumu par pakalpojumiem un digitālo saturu

Personas datus mēs nododam tikai trešām personām, ja tas ir nepieciešams līguma darbības jomā, piemēram, bankai, kas ir atbildīga par maksājuma apstrādi.

Nākamā datu pārraide nenotiek vai tikai tad, ja jūs skaidri piekrītat nosūtīšanai. Jūsu datu pārsūtīšana trešajām pusēm bez skaidras piekrišanas, piemēram, reklāmas nolūkos, nenotiek.

Datu apstrādes pamatā ir 6 protokols 1. b DSGVO, kas ļauj apstrādāt datus, lai izpildītu līgumu vai pirmslīguma pasākumus.

4. Sociālie mediji

Facebook spraudņi (pogas Piemērošana un kopīgošana)

Uz mūsu lapās, plugins par sociālo tīklu Facebook, sniedzēja Facebook Inc., 1 Hacker Way, Menlo Park, California 94025, ASV, integrētu. Facebook spraudnis, jūs piekrītat Facebook logotipu vai “Like Button” ( “Like”) uz mūsu pusē. Pārskats par Facebook plugins šeit: https://developers.facebook.com/docs/plugins/.

Apmeklējot mūsu lapas, spraudnis izveido tiešu savienojumu starp jūsu pārlūkprogrammu un Facebook serveri. Facebook saņem informāciju, kuru esat apmeklējis mūsu vietnē, izmantojot savu IP adresi. Ja jūs noklikšķināt uz Facebook “Like-Button”, kamēr esat pieteicies savā Facebook kontā, varat saistīt mūsu lapu saturu ar savu Facebook profilu. Tā rezultātā Facebook var piešķirt apmeklējumu mūsu lapām savā lietotāja kontā. Mēs norādām, ka mēs, kā lapu nodrošinātājs, nezina pārraidīto datu saturu un to izmantošanu Facebook. Plašāku informāciju skatiet Facebook privātuma politikā vietnē: https://de-de.facebook.com/policy.php.

Wenn Sie nicht wünschen, dass Facebook den Besuch unserer Seiten Ihrem Facebook-Nutzerkonto zuordnen kann, loggen Sie sich bitte aus Ihrem Facebook-Benutzerkonto AUS.

Čivināt spraudnis

Mūsu lapās ir iekļautas Twitter pakalpojuma funkcijas. Šīs funkcijas piedāvā Twitter Inc, 1355 Market Street, 900 Suite, San Francisco, CA 94103, ASV. Izmantojot čivināt un funkciju “Re-Tweet”, jūsu apmeklētās vietnes ir saistītas ar jūsu Twitter kontu un kopīgotas ar citiem lietotājiem. Šie dati tiek nosūtīti arī uz čivināt. Mēs norādām, ka mēs, kā lapu nodrošinātājs, nezina pārraidīto datu saturu un to izmantošanu, izmantojot čivināt. Plašāku informāciju skatiet Twitter sadaļā par konfidencialitātes politiku: https://twitter.com/privacy.

Ihre Datenschutzeinstellungen bei Twitter können Sie in den Konto-Einstellungen unter https://twitter.com/account/settings . Change

Google+ Plugin

Mūsu lapās tiek izmantotas Google+ funkcijas. Pakalpojuma sniedzējs ir Google Inc., 1600 Amphitheater Parkway, Mountain View, CA 94043, ASV.

Savākt un kopīgot informāciju: izmantojiet pogu Google +, lai ievietotu informāciju visā pasaulē. Poga “Google +” nodrošinās jūs un citus lietotājus ar personalizētu saturu no Google un mūsu partneriem. Google saglabā informāciju, ko jūs sniedzāt par saturu + 1, un informāciju par lapu, kuru skatījāt, noklikšķinot uz + 1. Jūsu + 1 var parādīties kā norādi kopā ar jūsu profila vārdu un fotoattēlu Google pakalpojumos, piemēram, meklēšanas rezultātos vai Google profilā, vai citur tīmekļa vietnēs un reklāmās.

Google reģistrē informāciju par jūsu + 1 darbību, lai uzlabotu Google pakalpojumus jums un citiem. Lai izmantotu pogu Google +, jums ir nepieciešams globāli redzams, publiski pieejams Google profils, kurā jāiekļauj vismaz profils izvēlētais nosaukums. Šis nosaukums tiks izmantots visos Google pakalpojumos. Dažos gadījumos šis vārds var aizstāt arī citu nosaukumu, kuru izmantojāt, koplietojot saturu, izmantojot savu Google kontu. Jūsu Google profila identitāte var tikt rādīta lietotājiem, kuri zina jūsu e-pasta adresi vai jums ir cita identificējoša informācija.

Izmantojot apkopoto informāciju: Papildus iepriekš minētajam izmantošanas, jūsu sniegtā informācija saskaņā ar piemērojamo Google privātuma politiku tiek izmantoti. Google var atbrīvot kopsavilkuma statistiku par + 1 darbībām lietotājam vai pārsūta tās lietotājiem un partneriem, piemēram, izdevējiem, reklāmdevējiem vai saistītas vietnes.

 

 

5. Analīzes rīki un reklāma

Google Analytics

Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas tīmekļa analīzes pakalpojuma Google Analytics funkcijas. Pakalpojuma sniedzējs ir Google Inc., 1600 Amphitheater Parkway, Mountain View, CA 94043, ASV.

Google Analytics izmanto tā sauktos “sīkfailus”. Tie ir teksta faili, kas tiek glabāti jūsu datorā un ļauj analizēt vietnes lietošanu. Sīkdatnes informācija par šīs vietnes izmantošanu parasti tiek nosūtīta uz Google serveri ASV un tur tiek glabāta.

Google Analytics sīkfaili tiek glabāti, pamatojoties uz 6 X.NUMX. Punkta X.NUMX. f DSGVO. Vietnes operatoram ir likumīga interese analizēt lietotāju uzvedību, lai optimizētu gan savu tīmekļa vietni, gan reklāmu.

IP anonimizācija

Mēs esam aktivizējuši funkciju IP anonimizācija šajā vietnē. Tā rezultātā Google jūsu Eiropas IP adresi saīsinās Eiropas Savienības dalībvalstīs vai citās Eiropas Ekonomikas zonas līguma pusēs pirms nosūtīšanas uz Amerikas Savienotajām Valstīm. Tikai izņēmuma gadījumos pilno IP adresi var nosūtīt uz Google serveri ASV un saīsināt to. Šīs vietnes operatora vārdā Google izmantos šo informāciju, lai novērtētu jūsu vietnes izmantošanu, apkopotu pārskatus par vietnes aktivitātēm un sniegtu citus pakalpojumus, kas saistīti ar vietņu aktivitātēm un interneta izmantošanu vietnes operatoram. IP adrese, ko Google Analytics nodrošina kā daļu no Google Analytics, netiks apvienota ar citiem Google datiem.

pārlūka spraudnis

Varat novērst sīkdatņu saglabāšanu, izmantojot atbilstošu pārlūkprogrammas programmatūras iestatījumu; tomēr, lūdzu, ņemiet vērā, ka, ja jūs to izdarīsit, iespējams, ka jūs nevarēsiet pilnībā izmantot visas šīs vietnes iespējas. Turklāt jūs varat novērst to, ka Google iegūst sīkfailu datus, kas saistīti ar jūsu vietnes izmantošanu (tostarp jūsu IP adresi), kā arī Google apstrādā šos datus, lejupielādējot pārlūkprogrammas spraudni, kas pieejama zem šīs saites un instalējiet: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout?hl=de.

Iebildumi pret datu vākšanas

Varat novērst, ka Google Analytics apkopo datus, noklikšķinot uz šādas saites. Tiks iestatīta atteikšanās sīkfails, kas novērsīs jūsu datu vākšanu par turpmākajām vietnes apmeklējumiem: Google Analytics atspējošana.

Lai iegūtu papildinformāciju par to, kā apstrādāt lietotāja datus pakalpojumā Google Analytics, lūdzu, skatiet Google konfidencialitātes politiku: https://support.google.com/analytics/answer/6004245?hl=de.

Pasūtījumu apstrāde

Mēs esam noslēguši līgumu par datu apstrādi ar Google un pilnībā īstenojam Vācijas datu aizsardzības iestāžu stingras prasības, izmantojot Google Analytics.

Demogrāfiskie dati pakalpojumā Google Analytics

Šajā vietnē tiek izmantota Google Analytics demogrāfisko datu funkcija. Rezultātā var tikt veidoti ziņojumi, kas satur paziņojumus par vietnes apmeklētāju vecumu, dzimumu un interesēm. Šie dati nāk no Google un trešo pušu apmeklētāju datu par interesēm balstītas reklāmas. Šos datus nevar piešķirt konkrētai personai. Jūs varat jebkurā laikā atspējot šo funkciju, izmantojot sava Google konta reklāmu iestatījumus, vai vispārīgi aizliedz savākt savus datus, izmantojot Google Analytics, kā tas ir norādīts sadaļā “Iebildumi pret datu vākšanu”.

Google Analytics atkārtots mārketings

Mūsu tīmekļa vietnēs tiek izmantotas Google Analytics atkārtotā mārketinga funkcijas, apvienotas ar Google AdWords un DoubleClick starpnozaru iespējām. Pakalpojuma sniedzējs ir Google Inc., 1600 Amphitheater Parkway, Mountain View, CA 94043, ASV.

Šī funkcija ļauj Google Analytics atkārtotā mārketinga reklāmu kopām saistīt ar Google AdWords un Google DoubleClick pārrobežu lietojumprogrammas funkcijām. Tādā veidā uz citām ierīcēm (piemēram, planšetdatoru vai personālo datoru) var parādīt ar interesēm saistītas, personalizētas reklāmas ziņas, kas pielāgotas jums atkarībā no iepriekšējās lietojuma un sērfošanas veikšanas vienā ierīcē (piemēram, mobilajā tālrunī).

Kad būsiet piekritis, Google šim nolūkam saistīs jūsu tīmekļa un lietotņu pārlūkošanas vēsturi ar savu Google kontu. Tādā veidā tādas pašas personalizētās reklāmas ziņas var parādīties jebkurā ierīcē, kurā pierakstāties savā Google kontā.

Lai atbalstītu šo funkciju, Google Analytics apkopo Google autentificētus lietotājus, kuri uz laiku ir saistīti ar mūsu Google Analytics datiem, lai definētu un izveidotu mērķauditorijas dažādu ierīču reklāmu popularizēšanai.

Jūs varat neatgriezeniski atteikties no vairāku ierīču atkārtotā mārketinga / mērķauditorijas atlases, izslēdzot personalizētu reklāmu savā Google kontā; sekojiet šai saitei: https://www.google.com/settings/ads/onweb/.

Jūsu Google kontā apkopoto datu apkopojums ir balstīts tikai uz jūsu piekrišanu, kuru jūs varat piešķirt vai atcelt Google tīklā (6 X.NUMX.p., DSGVO). Datu vākšanas operācijās, kas nav apvienotas jūsu Google kontā (piemēram, tāpēc, ka jums nav Google konta vai esat iebildis pret apvienošanu), datu apkopojums ir balstīts uz 1 panna 6. f DSGVO. Likumīgās intereses izriet no tā, ka vietnes operatoram ir interese par mājas lapas apmeklētāju anonīmu analīzi reklāmas nolūkos.

Lai iegūtu plašāku informāciju un konfidencialitātes politiku, skatiet Google konfidencialitātes politiku vietnē: https://www.google.com/policies/technologies/ads/.

Google AdWords un Google reklāmguvumu uzskaite

Šajā vietnē tiek izmantota Google AdWords. AdWords ir Google Inc. tiešsaistes reklamēšanas programma, 1600 Amphitheater Parkway, Mountain View, CA94043, Amerikas Savienotās Valstis (“Google”).

Kā daļu no Google AdWords mēs izmantojam tā saucamo reklāmguvumu uzskaiti. Kad jūs noklikšķināsit uz Google piedāvātu reklāmu, tiks iestatīts reklāmguvumu uzskaites sīkfails. Sīkfaili ir mazi teksta faili, kurus interneta pārlūkprogramma saglabā lietotāja datorā. Šie sīkfaili zaudē derīgumu pēc 30 dienām un netiek izmantoti lietotāju personiskajai identificēšanai. Ja lietotājs apmeklē noteiktas šīs vietnes lapas un sīkfails vēl nav beidzies, Google un mēs varam atpazīt, ka lietotājs noklikšķināja uz reklāmas un tika novirzīts uz šo lapu.

Katrs Google AdWords klients saņem citu sīkfailu. Sīkfailus nevar izsekot reklāmdevēju vietnēs. Informācija, kas iegūta, izmantojot reklāmguvuma sīkfailu, tiek izmantota, lai ģenerētu reklāmguvumu statistiku tiem AdWords reklāmdevējiem, kuri ir izvēlējušies reklāmguvumu uzskaiti. Klientiem tiek uzdots kopējais lietotāju skaits, kuri noklikšķināja uz savas reklāmas un tika novirzīti uz reklāmguvumu uzskaites taga lapu. Tomēr viņi nesaņem informāciju, kas personīgi identificē lietotājus. Ja jūs nevēlaties piedalīties izsekošanā, varat atteikties no tā, vienkārši atspējojot Google reklāmguvumu uzskaites sīkfailu, izmantojot savu interneta pārlūku, kas atrodas sadaļā Lietotāja preferences. Jūs netiksiet iekļauts reklāmguvumu uzskaites statistikā.

Konversijas cepumu uzglabāšana ir balstīta uz 6 X.NUMX. f DSGVO. Vietnes operatoram ir likumīga interese analizēt lietotāju uzvedību, lai optimizētu gan savu tīmekļa vietni, gan reklāmu.

Lai iegūtu papildinformāciju par Google AdWords un Google reklāmguvumu uzskaiti, skatiet Google konfidencialitātes politiku: https://www.google.de/policies/privacy/.

Jūs varat iestatīt savu pārlūkprogrammu, lai jūs būtu informēti par sīkfailu izmantošanu un atļautu sīkfailus tikai gadījumā aktivizētu sīkdatņu akceptēšanu noteiktām funkcijām vai izslēgt vispārēju un automātisku dzēšanu cepumiem aizverot pārlūkprogrammu. Kad sīkfailus funkcionalitāte šajā vietā var būt ierobežota.

Google reCAPTCHA

Mēs izmantojam “Google reCAPTCHA” (turpmāk “reCAPTCHA”) mūsu vietnēs. Pakalpojuma sniedzējs ir Google Inc., 1600 Amphitheater Parkway, Mountain View, CA 94043, ASV (“Google”).

Ar reCAPTCHA jāpārbauda, ​​vai datu ievadīšana mūsu tīmekļa vietnēs (piemēram, saziņas veidlapā) tiek veikta ar cilvēku vai ar automatizētu programmu. Šajā nolūkā reCAPTCHA analizē vietnes apmeklētāja uzvedību, ņemot vērā dažādus raksturlielumus. Šī analīze sākas automātiski, tiklīdz vietnes apmeklētājs ieiet vietnē. Lai veiktu analīzi, reCAPTCHA novērtē dažādu informāciju (piemēram, IP adresi, lietotāja mājas lapas apmeklētāja pavadīto laiku vai peles kustību). Analīzes laikā savāktie dati tiks nosūtīti Google.

ReCAPTCHA analīzes ir pilnīgi fonā. Vietnes apmeklētājiem nav ieteicams veikt analīzi.

Datu apstrāde pamatojas uz 6 X.NUMX. f DSGVO. Tīmekļa vietnes operatoram ir likumīga interese aizsargāt savas tīmekļa vietnes no ļaunprātīgām automatizētām šnipēm un SPAM.

Lai iegūtu papildinformāciju par Google reCAPTCHA un Google konfidencialitātes politiku, lūdzu, apmeklējiet šādas saites: https://www.google.com/intl/de/policies/privacy/ und https://www.google.com/recaptcha/intro/android.html.

Facebook Pixel

Mūsu vietne izmanto Facebook apmeklētāju darbības pikseļu reklāmguvumu noteikšanai, Facebook Inc, 1601 S. California Ave, Palo Alto, CA 94304, ASV (“Facebook”).

Tādā veidā vietņu apmeklētāju uzvedību var izsekot pēc tam, kad tie ir novirzīti uz pakalpojuma sniedzēja vietni, noklikšķinot uz Facebook reklāmas. Rezultātā Facebook reklāmas efektivitāti var novērtēt statistikas un tirgus izpētes nolūkos, un turpmākie reklāmas pasākumi tiks optimizēti.

Savāktie dati ir anonīms mums kā šīs vietnes operatoram, mēs nevaram izdarīt secinājumus par lietotāju identitāti. Tomēr dati tiek uzglabāti un apstrādāti ar Facebook, lai būtu iespējams izveidot savienojumu ar attiecīgo lietotāja profilu un Facebook datus savos reklāmas nolūkos saskaņā ar Facebook datu izmantošanas politika var izmantot. Tā rezultātā Facebook var ļaut reklāmas rādīt Facebook un ārpus Facebook. Šo datu izmantošanu mēs nevaram ietekmēt kā vietnes operatoru.

Facebook konfidencialitātes politikā jūs atradīsiet vairāk informācijas par savas konfidencialitātes aizsardzību: https://www.facebook.com/about/privacy/.

Sadaļā Reklāmu iestatījumi varat arī izmantot atkārtotā mārketinga funkciju “Mērķauditorijas” https://www.facebook.com/ads/preferences/?entry_product=ad_settings_screen off. Lai to izdarītu, jums ir jāpiesakās pakalpojumā Facebook.

Ja jums nav Facebook konta, jūs varat atspējot uz lietošanu balstītu reklāmu no Facebook Eiropas Interaktīvās digitālās reklāmas alianses tīmekļa vietnē: http://www.youronlinechoices.com/de/praferenzmanagement/.

 

6. Spraudņi un instrumenti

YouTube

Mūsu vietnē tiek izmantoti spraudņi no Google vietnē YouTube. Vietnes operators ir YouTube, LLC, 901 Cherry Ave, San Bruno, CA 94066, ASV.

Apmeklējot kādu no vietnes YouTube iespējotajām spraudņiem, jums tiks izveidots savienojums ar YouTube serveriem. Tas informē YouTube serveri, kura no mūsu apmeklētajām lapām.

Ja esat pieteicies savā YouTube kontā, YouTube ļaus tieši saistīt pārlūkošanas darbību ar jūsu personīgo profilu. Jūs to varat novērst, izejot no sava YouTube konta.

YouTube izmantošana ir mūsu tiešsaistes piedāvājumu pievilcīga prezentācija. Tas ir likumīgas intereses 6 X.NUMX. Punkta izpratnē. f DSGVO.

Lai iegūtu papildinformāciju par to, kā apstrādāt lietotāja datus, lūdzu, skatiet YouTube konfidencialitātes politiku vietnē: https://www.google.de/intl/de/policies/privacy.

Vimeo

Mūsu mājas lapa izmanto plugins no video portāla Vimeo. Pakalpojuma sniedzējs ir Vimeo Inc., 555 West 18 Street, NY, Ņujorka, 10011, ASV.

Ja apmeklējat kādu no mūsu vietnēm, kas aprīkots ar Vimeo spraudni, jums tiks izveidots savienojums ar Vimeo serveriem. Tas informē Vimeo serveri, kura no mūsu apmeklētajām lapām. Turklāt Vimeo iegūst jūsu IP adresi. Tas attiecas arī uz gadījumiem, kad neesat pieteicies Vimeo vai arī nav konta ar Vimeo. Vimeo apkopotā informācija tiek nosūtīta uz Vimeo serveri Amerikas Savienotajās Valstīs.

Ja esat pieteicies savā Vimeo kontā, jūs atļaujat Vimeo saistīt savu sērfošanas darbību tieši ar savu personīgo profilu. Jūs to varat novērst, izejot no sava Vimeo konta.

Lai iegūtu papildinformāciju par to, kā rīkoties ar lietotāja datiem, skatiet Vimeo konfidencialitātes politiku vietnē: https://vimeo.com/privacy.

Google Web fonti

Šī vietne izmanto tā sauktos tīmekļa fontus, ko nodrošina Google, lai nodrošinātu vienotu fontu attēlošanu. Kad jūs izsaucat lapu, jūsu pārlūkprogramma pārlūkprogrammas kešatmiņā ielādē nepieciešamos tīmekļa fontus, lai pareizi parādītu tekstus un fontus.

Lai to izdarītu, pārlūkam, kuru izmantojat, ir jāsazinās ar Google serveriem. Rezultātā Google uzzina, ka mūsu vietnei ir piekļūts, izmantojot jūsu IP adresi. Google tīmekļa šriftu izmantošana ir mūsu tiešsaistes pakalpojumu konsekventa un pievilcīga prezentācija. Tas ir likumīgas intereses 6 X.NUMX. Punkta izpratnē. f DSGVO.

Ja jūsu pārlūkprogramma neatbalsta tīmekļa fontus, jūsu datorā tiks izmantots noklusējuma fonts.

Plašāku informāciju par Google tīmekļa šriftiem skatiet https://developers.google.com/fonts/faq un Google konfidencialitātes politikā: https://www.google.com/policies/privacy/.

Google Maps

Šī vietne izmanto API kartēšanas pakalpojumu Google Maps. Pakalpojuma sniedzējs ir Google Inc., 1600 Amphitheater Parkway, Mountain View, CA 94043, ASV.

Lai izmantotu Google Maps funkcijas, ir nepieciešams saglabāt jūsu IP adresi. Šī informācija parasti tiek nosūtīta un tiek glabāta Google serverī Amerikas Savienotajās Valstīs. Šīs vietnes nodrošinātājs neietekmē šo datu pārsūtīšanu.

Google Maps izmantošana ir izdevīga, pateicoties mūsu tiešsaistes piedāvājumu izrādīšanai un vietņu, kuras mēs norādām vietnē, viegli atrast. Tas ir likumīgas intereses 6 X.NUMX. Punkta izpratnē. f DSGVO.

Lai iegūtu papildinformāciju par to, kā apstrādāt lietotāja datus, lūdzu, skatiet Google konfidencialitātes politiku: https://www.google.de/intl/de/policies/privacy/.